Biz Kimiz ?Ahmet Çelik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gaziantep Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra 1987-2010 yılları arasında Türkiye’nin iki iletişim devi Türk Telekom ve Turkcell şirketlerinde çalışmıştır.
Çalışma hayatına PTT’nin ikiye ayrılmadan önceki dönemde başlamış olup, devlet memurluğu ve devletteki işleyiş hakkında deneyim kazanmıştır.
Turkcell çalışma hayatı boyunca, katıldığı onlarca kişisel gelişim eğitimi, seminer ve toplantılarla; kurumsal kültür, müşteri ve çalışan memnuniyeti, verimlilik konularında oldukça yetkin hale gelmiştir.
Devlet memurluğu ve kurumsal kültür anlayışını harmanlayarak 11.1.11 de ETİK MÜHENDİSLİK firmasıyla iş hayatına atılmıştır.
ETİK MÜHENDİSLİK 01.03.2013 tarihinde Elektrik Mühendisi Haluk Karaman’ın katılımıyla oluşturulan sinerjiyle daha da güçlenmiştir.
Haluk Karaman Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra 1988-2013 yılları arasında PTT ve Türk Telekom’da çalışmıştır.
Etik Mühendislik faaliyetlerini, Mesleki Yeterlilik Belgeli çalışanlarıyla A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Çelik gözetim/denetiminde iş sağlığı ve güvenliği kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak yürütmektedir.
Müşteri Memnuniyeti, Kalite, Güvenirlik, Hızlılık, Verimlilik ve Çalışan Memnuniyetini ön plana alarak; Etik Mühendislik Firmasının,( Elektrik ve Telekomünikasyon alanlarında) işbirliği yapacağı çözüm ortakları, müşterileri ve tedarikçileriyle birlikte kazanması asıl hedefimizdir.